انتخاب اول آنهایی که می خواهند خانه ای گرم، ساکت، ایمن، زیبا و مدرن داشته باشند

درباره بهینه سازان بلورین

تاریخچه

ساخت درب و پنجره های uPVC در سالهای 1960 در اروپا آغاز گردید. با پیشرفت تکنولوژی و افزایش هزینه تولید در و پنجره های چوبی، آهنی و آلومینیومی، استفاده از در و پنجره های یو پی وی سی توسعه روز افزون داشته است. تنوع در طرح و رنگ، استقامت فیزیکی، پایداری در برابر شرایط مختلف جوی و همچنین قابلیت بازیافت پی وی سی بکار رفته در ساخت در و پنجره ها، موجب تحولات عمده ای در این صنعت گردیده است. بکار گیری شیشه های دو جداره خاصیت عایق بودن در مقابل صدا و حرارت را در این محصول افزایش داده است. بر اساس آمارهای موجود، هم اکنون بیش از 70% سهم بازار در و پنجره در کشورهای توسعه یافته جهان متعلق به پنجره های uPVC میباشد، همچنین سایر کشورهای جهان نیز با توجه به مزایای بسیار زیاد این نوع از پنجره ها به سمت استفاده هر چه بیشتر از آنها حرکت می کنند. در ایران نیز با توجه به نیاز کشور به واحد های مسکونی، تجاری و اداری و اهمیت بکارگیری مصالح مناسب و همچنین تاثیر بسیار زیاد پنجره های uPVC با شیشه دوجداره در کاهش مصرف انرژی و آلودگی های صوتی و محیطی، این صنعت در سالهای اخیر توسعه یافته و استفاده از آنها در پروژه های جدید و ساختمانهای در دست بازسازی بشدت مورد توجه طراحان و معماران قرار گرفته است.

شرکت بهینه سازان بلورین

 توسعه صنعت ساختمان در کشور و نیاز به ارتقاء استانداردهای محصولات مرتبط به این صنعت و دستیابی به فن آوری های جدید در صنایع مذکور از یک سو و اهمیت جلوگیری از اتلاف انرژی و بهینه سازی الگوی مصرف در ساختمان ها از سوی دیگر و همچنین وجود آلودگی صوتی و آلودگی هوا در کلان شهرها، سبب شده است که امروزه استفاده از مصالحی که وضعیت ساختمان ها را درموارد فوق بهبود داده و آسایش بیشتری را برای ساکنین فراهم آورد، بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد. با توجه به سهم حدود 30 درصدی در و پنجره ها در اتلاف انرژی و نفوذ نسبتاً بالای سرو صدا و آلودگی به داخل ساختمان از طریق پنجره ها، استفاده از پنجره های عایق در مقابل سرما و گرما، صدا و آلودگی امری ضروریست. دراین راستا شرکت بهینه سازان بلورین فعالیت خود را در زمینه ساخت در و پنجره uPVC از سال 1381 آغاز نموده است. این شرکت با برخورداری از فن آوری روز دنیا، ماشین آلات پیشرفته، بکارگیری نیروهای متخصص و مجرب و استفاده از بهترین مواد اولیه اقدام به ساخت و عرضه در و پنجره uPVC با کیفیت بالا و منطبق با استانداردهای ملی و بین المللی به همراه شیشه های دوجداره در انواع مختلف نموده است.

رسالت سازمان

ارائه خدمات مشاوره ای فنی و مهندسی
ارائه محصول با بهترین کیفیت
قیمت قابل رقابت
تحویل کالا در زودترین زمان ممکن
نصب استاندارد و با کیفیت بالا
ارائه خدمات بعد از فروش
جلب رضایت مشتری.
假体隆胸手术通常在局部麻醉下进行丰胸产品。 它通过内窥镜手术完成。 只有1-2厘米的小切口可用于组织分离和止血酒酿蛋丰胸产品。 该操作在直视下进行,可以避免其他神经。 对血管等组织的损伤,整个手术过程都没有疼痛,就像睡觉产后丰胸,做梦一样。 当然,这也是测试医生水平的关联。 高技能的医生会将假体放到最佳位置丰胸方法,大大缩短恢复期,减轻疼痛。